İlk Adımı At ve Maceraya Başla

REZERVASYON YAP

SIK SORULAN SORULAR

Fethiye Adventure Park’ta kullanılan tüm emniyet malzemeleri kendisi için belirlenmiş uluslararası standartlarda olup, parkı kullanımınız sırasında sizin sürekli güvende kalmanızı sağlar. Fethiye Adventure Park, Dünyada birçok yerde macera parkurları kuran ARBRE ET AVENTURE firması tarafından kurulmuş ve Dünyada bağımsız şekilde hizmet veren güvenlik şirketleri tarafından denetlenmektedir. Aynı zamanda aktivite öncesi eğitimli personelimiz tarafından parkur hakkında bilgilendirilirsiniz. Koruma sistemi ve güvenlik sertifikalarımız için Güvenlik ve Koşullar sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Hayır. Parkurlar için belirlenen herhangi bir tamamlama süresi yoktur. Her parkuru istediğiniz zaman içeresinde bitirebilirsiniz.
Havanın yağmursuz olduğu zamanlarda, 08:00 – 19:00 saatleri arasında istediğiniz zaman gelebilirsiniz.
Evet. Parkurlarda ilerlerken telefon veya fotoğraf makinesi kullanabilirsiniz.
Grup halinde olan katılımlarda ve etkinlikler için rezervasyon yaptırmalısınız.
Macera parkımızda yaş gruplarına göre boy limitleri değişmektedir. Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.
Ebeveyni eşliğinde kullanabilir. 90 cm altı çocuklar güvenlik sistemine yetişemedikleri için ebeveyninin yardımı ile ekipmanları kullanarak parkurları deneyebilir. (Sadece Yeşil Parkuru)
Evet, 12 yaş altı çocuklara parkurlarda eşlik etmeseniz bile yerden veya onları görebileceğiniz yerlerden onları izlemelisiniz.

BİZDEN TAVSİYELER

  • Eldiven Getirmelisiniz
  • Gelmeden Önce Lütfen Rezervasyon Yaptırınız
  • Üstünüze Rahat Birşeyler Giymelisiniz
  • Geniş Tabanlı ve Bileksiz Ayakkabı Getirmelisiniz